slodycze angielskie

slodycze angielskie

Tak więc, oto kilka prostych kroków do identyfikowania swoich celów interakcja:

1. Bądź bardziej przejrzyste i wrażliwe. Zainwestuj czas, aby ludzie wiedzieli, kim jesteś. Jest to krok, który odnosi się do swoich bliskich nie stosunki wielu twoich znajomych. Mój mąż i ja zaplanować jedną godzinę nieprzerwanego czasu komunikacji raz w tygodniu. Nazywamy go razem kanapa. Rozmawiamy o tym, co dzieje się w środku. Niech ci ludzie w swoim życiu poznać was pod powierzchnią. Przejście znajomy w relacji zorientowanych głębokości. Zaczynają powoli mówić nieco więcej o czymś innym niż o pogodzie i "Mam się dobrze." Musimy się czołgać, zanim będzie można uruchomić.

2. Interact częściej u ludzi w pracy. Zacznij od rozmowy wokół dzbanek do kawy w godzinach porannych. Weź udział w konferencji lub konwencje i skontaktujemy się z osobami, z którymi spotykają się.

slodycze angielskie

3. Czy pot luck kolacje ze swoimi przyjaciółmi lub założyć klub kolacja. Rozpocznij konieczności Kolacje lub grillowanie na świeżym powietrzu razem, gdzie każdy przynosi danie. Zaproś spójną grupę, a także kilka innych osób, za każdym razem zwołania. Skupić się na konieczności krótkie, jakość rozmowy z kimś.

4. podjąć inicjatywę, aby skontaktować się z ludźmi. Czy to przez telefon, e-mail lub tekst, prosty gest niech ktoś wie myślisz o nich można przekształcić swój dzień. Każdy miesiąc, trzymam listę ludzi, których chcą się skontaktować czy przyjaciół straciłem kontakt z, rodziny, innych pożądanych kontaktów, lub kogoś, wiem, że ma problemy osobiste.

5. Daj o siebie i swój czas - ale jakość wersety ilości. Rozwijaj kilka nie wiele! Jestem ciągle zdumiony z Facebook "przejmującą przyjaciele" procesu. Tak wielu z liceum dzieci są bardziej związane z liczbą przyjaciół mogą nabywać niż głębokości interakcji z kilkoma przyjaciółmi.

Artykuł dzięki: