slodycze halloween

slodycze halloween

Zwiększ swoją produktywność dzięki wyeliminowaniu tych 10 błędów zarządzania czasem

To wszystko jest zbyt proste, by nie efektywnie zarządzać czasem. Czasami czujesz jak twoje życie mieszka sam i jesteś tylko osoba postronna. Ale można mieć większą kontrolę nad wynikiem. Oto kilka typowych błędów, które mogą być gospodarstwa z powrotem:

1 - nie plan, plan się nie powiedzie. Trzeba wiedzieć, przynajmniej do pewnego stopnia, gdzie idziesz i jak masz zamiar się tam dostać. Przynajmniej ten sposób, gdy dzieje się coś nieoczekiwanego wiesz jak wrócić na tor. Jest to także łatwiejsze do osiągnięcia postępu, jeśli masz listę kroków, które należy podjąć, aby przejść do przodu.

slodycze halloween

2 - Ustawianie nierealistycznych celów. Bycie ambitnym może być zdrowe, ale nie obiecujemy więcej niż można dostarczyć. To właśnie powoduje więcej stresu i złego rozgłosu. Też skończyć konieczności pracy nad projektem na dłużej, kradzież czasu od następnego punktu porządku obrad ... Zobacz, gdzie to zmierza?

3 - Nie mając wystarczająco dużo pewności siebie. Zdarza się, że wiara w siebie to wszystko, co stoi między wami i swoich celów. Kiedy jesteś pewny swojej wiedzy i umiejętności, przepływy pracy i zrobić to w krótszym czasie, nawet gdy jesteś zmęczony.

slodycze halloween

4 - nie są przygotowywane. Jest to częściowo związane z punktu 3. Jeśli nie są odpowiednio przygotowane do tego zadania, nie będzie czuć się pewnie i cała sprawa będzie po prostu skończyć kosztującej więcej czasu i wysiłku. Zrobić swoją pracę domową, zanim zaczniesz. Jest to kolejny sposób na uniknięcie odgryza więcej niż można żuć.

5 - Praca w burzliwym otoczeniu. Podobnie jak w warsztacie, jeśli wszystkie narzędzia są w stos w kącie, nigdy nie otrzymać pracę. Będziesz spędzać więcej czasu na szukanie młota niż paznokcie rzeczywiście jazdy. Dobrze zorganizowana przestrzeń robocza jest także łatwiejsza do utrzymania zorganizowane.

Artykuł dzięki: