slodycze ekskluzywne

slodycze ekskluzywne

Wędkowanie w Peak District

Rzeki Peak District; Wye, w Dove, Lathkill, Derwent, i inne, znane są połowów latać na całym świecie. Izaak Walton i Charles Cotton raz pierwszy wprowadzony obszar na mapie, gdy Walton napisał The Complete Angler w 17 wieku; książka kronikę jego i Cottona doświadczenia i daje instrukcje i wskazówki dla innych wędkarzy. Nie tylko istnieją rzeki, ale są liczne stawy, zbiorniki i jeziora dla wędkarzy do zbadania. Należy pamiętać, że wiele z tych zbiorników wodnych są własnością prywatnych stowarzyszeń i osiedli, więc wiele połowów jest sezonowo let, ale jest możliwe, aby kupić bilety dziennie na niektórych obszarach. Jeśli czujesz, że jeden dzień nie wystarczy, aby zmieścić we wszystkich możliwości połowowych jesteś zainteresowany, to można rozważyć krótką przerwę w Peak District. Pozostając w niektórych hotelach pozwala na dokonywanie połowów wzdłuż zbiorników wodnych, które są właścicielami, a to może być wielki przywilej.

Zbiornik Derwent w Ladybower jest tylko woda w Anglii, gdzie można dostać bilet dzień do połowów dzikiego pstrąga potokowego. Nie tylko mają wspaniałe krajobrazy, ale ma dobrą ilość naturalnie hodowli dzikiego pstrąga i nigdy nie był zaopatrzony, ponieważ został zbudowany. Najlepszym sposobem, aby te ryby pstrąg jest "stalking" ryby z tradycyjnymi mokrych much. Ladybower i Carsington zbiorniki są również popularne tereny wędkarskie, choć są one zaopatrzone wody.

Rzeka Wye jest hodowla ma naturalnie populację pstrąga tęczowego którego jest znana. To jest tylko 15 mil długości, ale ma jedne z najlepszych połowów i dekoracje w Peak District. Górna część rzeki Derwent ma możliwości dobrych połowów latać wiele pstrąga i lipienia, a jak rzeka płynie poniżej wędkarzy Matlock mogą dowiedzieć się więcej ryb słodkowodnych, w tym sztangą i klenie. Istnieją szanse na dobre połowy ay Swarkestone nad rzeką Trent.

Dlaczego nie pójść w ślady bawełny i Walton, i ryby wzdłuż rzeki Dove. Jest to malowniczy teren, gdzie jeden dzień rybacka będzie spokojny i mam nadzieję, że sukces! Można również zobaczyć Świątynię rybackiego zbudowanego przez bawełny i Walton jako domek rybacki, który stoi do dziś, z inicjałami splecione nad drzwiami. Będziesz czuć się tak, jakby łowisz mistrzów na tej pięknej Staw.

Jeśli chcesz zmiany z rzek, zawsze można spróbować połowów jeziora w różnych miejscach, takich jak Irlandia Pit Staveley za stawem, znanej belki; Holme Brook Valley o Newbold i Ringwood. Zbiornik znajduje się w pobliżu Ripley Butterley, znana z mielizny leszcz, i zbiornik Condor, znana z dużego karpia.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić Izaak Walton Hotel

Artykuł dzięki: