slodycze bezglutenowe

slodycze bezglutenowe

Z dystansem patrzy mędrzec wszystkie zewnętrzne dobry wygląd i urodę, czy klejnot, kwiat lub w twarz z piękną kobietą; już nie ma apetyt na posiadłości. Poczucie niewolnikiem tęskni za kontrolę i jako cenne bogactwo i piękne kobiety są obfite w tym świecie, więc są jego pragnienia dla nich. W swojej frustracji z braku posiadania staje się gorzki lub zły. Jednak w celu umożliwienia umysł nieszkodliwie mieszkają na tym przyciągania lub odżywczy w jakikolwiek sposób jest poprosić o jego konsekwencje. Nawet subtelnie ścieżka trwa spowoduje identycznym duchowej destrukcji. Nie kapitan lub szałwia by szukać szczęścia z tylko dobrym wyglądzie twarzy. Ziemskie ludzie trudzą przejęć materialnych, które łatwo się psują i cele, które są nierealne i unfulfilling; tych, którzy są wielbicielami lub studenci boskości nie bezmyślnie naśladować ich.

Mędrcy ze Wschodu byli eksperci psychologiczne. Zamiast po prostu ustanawiające i przejściu praw i przykazań, z których żadna nie będzie zminimalizować lub zmniejszyć zaradności człowieka za łamanie ograniczeń, mędrcy zaapelowali do zrozumienia ludzkiego umysłu, oferując przekonującą analizę "dlaczego" poprawnego zachowania. W dół drabiny kuszenia nim leżał etapy zejście do upadku człowieka, na rozmyślając żałośnie nad Allures zmysłowych prędzej czy później skończy się zgubny wyników.

slodycze bezglutenowe

Zmysł smaku podane przez żywność oferuje przyjemność mijania; Jednakże, jeśli ktoś miał zajadają się ze wszystkimi żywności pragnął wciąż nie mógł uspokoić głód duszy poprzez spełnienie pragnienia swojego ciała. Jedyną dobrą rzeczą pragnień i złych nawyków jest to, że rzadko dotrzymują obietnic i dlatego dusze nie może być zniewolony lub oszukani przez wieki te pragnienia są ostatecznie znaleźć się nawykowe kłamcami.

Duchowy człowiek na Wschodzie hołd Bogu w porannej medytacji po przebudzeniu, a następnie udaje się wokół jego codziennej rutyny.

Artykuł dzięki: