slodycze zagraniczne

slodycze zagraniczne

Urząd Leupold Scopes- amerykańskiego Lunety celownicze '

Leupold Stevens bierze wiodącą pozycję na światowym rynku polowania celowniki. Jak można to wyjaśnić? Zakresy Leupold mają najwyższą jakość i niezawodność, bezbłędną pracę w najbardziej wymagających warunkach.

lunety Leupold są o jakości

Leupold wyprodukowała swój pierwszy lunety w dalekiej 1947. Od tego czasu wszystkie ich zakresy pochodzą z dożywotnią gwarancją i jest to najlepszy dowód niezawodności produktów Leupold. Zazwyczaj większość gwarancji działać, jeśli jesteś oryginalny właściciel, ale dla Leupold to nie ma znaczenia. Każdy ma prawo do sprawiedliwego traktowania. To była misja spółki były kiedy zaczęło produkować celowniki. Te same zasady, które widzimy na Leupold dziś Stevens.

Leupold będzie naprawić lub wymienić żadnego z jej celowniki jeśli nie powiodła się. Maksymalny okres naprawy wynosi 5 dni, ale zazwyczaj nie trwa dłużej niż kilka dni (plus czas wysyłki).

slodycze zagraniczne

Każdy produkt jest produkowany podlega rygorystycznej kontroli jakości. lunety Leupold są testowane pod kątem wytrzymałości w specjalnej maszynie, która symuluje intensywność podczas wystrzału. Każdy zakres został przetestowany w intensywności 750 g. Podczas testu fabrycznego musi wytrzymać 5000 cykli, aby upewnić się najwyższą trwałość i niezawodność.

Leupold Stevens chce mieć pewność, że ich zakresy nie zawiedzie podczas polowania. Według nich żadna inna firma poddaje swoje produkty do takich ciężkich prób.

Optyczny Wytwórca 2013

Wszystkie myśliwych i strzelców przyznać, nawet profesjonalnych jakości tych zakresów. E. g. Leupold Stevens jest Optyka Producent roku 2013 zgodnie z National Association of Sporting Goods Hurtownicy (NASGW).

Aby uzyskać ten producent wielokrotnie powinien być najlepszym w następujących kryteriów: dystrybucja polityki, marketingu, sprzedaży i promocji; logistyki i operacji; Wsparcie przemysłu. "Taka nagroda jest bardzo ważne, ponieważ pochodzi od profesjonalistów - ludzi, którzy kupują, sprzedają i używać naszych produktów" - powiedział wiceprezes działu marketingu, Andy Jork.

Artykuł dzięki: