slodycze holenderskie

slodycze holenderskie

Taśma Duct i kwas salicylowy na ratunek dla wyeliminowania brodawki

Jednym z często zdecydował się na leczenie do usuwania brodawek podeszwowe musi użyć taśmy klejącej. Może się to odbywać w czterech etapach:

O Wrap swój brodawkę w kanale tape.o Utrzymanie brodawkę zanurzone w wodzie używać pumeksu pocierać that.o Niech brodawek pozostają odkryte przez kilka godzin. Może nawet być pozostawiony w ten sposób overnight.o Ponownie owinąć brodawkę z taśmą klejącą i Powtarzaj powyższe czynności, aż zostanie wyczyszczona.

Inną metodą leczenia pozbycie brodawki podeszwowe korzysta z kwasem salicylowym. Jest to bardzo prosty zabieg, który jest wykonywany w pięciu etapach:

o Nałożyć cienką warstwę kwasu salicylowego na warts.o owinąć go opatrunkiem O Zabierz codziennie bandaż i użyj gąbki do nacierania wart.o Korzystanie antybakteryjne mydła lub balsam, było poszkodowanych i poklepać go wysuszyć pomocy ręcznika. o Ponownie przykryć brodawkę z kwasem salicylowym i nadal te same kroki jak wyżej. Powtarzaj ten proces, aż brodawka zniknie.

slodycze holenderskie

Oto jeszcze jeden zabieg dla rezygnacji z brodawki podeszwowe, które sprawia, że ??korzystanie z obu powyższych materiałów tj taśmą klejącą i kwasu salicylowego. Oto cztery kroki po zabiegu:

O Nałóż warstwę kwasu salicylowego na uszkodzonej części i pozostawić do wyschnięcia na while.o Przykryć brodawki z pasem kanału tape.o Codziennie zabrać kanał tape.o Ponowne warstwę kwasu salicylowego wykonać powyższe kroki po raz kolejny.

Jednak należy tu wspomnieć, że każda z tych metod może nie przynieść oczekiwanych wyników dla każdego. Będzie to inteligentny pomysł, aby skonsultować się z lekarzem i zdawać sobie sprawę z potencjalnie negatywnych aspektów podejmowania którykolwiek z zabiegów.

I, łatwy i naturalny sposób pozbyć się brodawki w ciągu 3 dni można znaleźć na mojej stronie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, jak można uwolnić się od brodawki nie tracąc swoje ciężko zarobione pieniądze na bezużyteczne over-the-counter produktów lub kosztownych zabiegów chirurgicznych.

Artykuł dzięki: