slodycze hinduskie

slodycze hinduskie
Użyj młotka, a następnie umieścić go z powrotem na półce więc wiesz, gdzie ją znaleźć następnym razem.

6 - Nie o równowagę w swoim życiu. Jeśli masz sporo kłopotów w innych dziedzinach życia, to efekt pracy i czas potrzebny do załatwiać sprawy. Spróbuj i dbać o wszystkich dziedzinach życia, ponieważ obszary zignorowania wróci do was prześladować właśnie wtedy, kiedy naprawdę trzeba skoncentrować się na swojej pracy.

7 - Brak wystarczającej ilości snu / odpoczynku. Nie jesteś maszyną. Kiedy jesteś zmęczony, po prostu nie może się skoncentrować, jak ciężko na to, co robisz. Zwłaszcza jeśli jest to regularne przyzwyczajenia. Spróbuj dostać resztę trzeba być w formie i gotowa stawić czoła wyzwaniom danego dnia.

8 - Nie opiece zdrowotnej. Jeśli jesteś chory, nie może pracować. Jeśli dbać o zdrowie, dostać ćwiczenia, dobrze zjeść i spać tyle, to są mniej prawdopodobne, aby zachorować. Zdrowy pracownik jest produktywnym pracownikiem. Pomyśl o tym, kiedy już wpisując w ciągu 12 godzin, a myślisz o naciskanie na dwa więcej.

9 - Nie widząc duży obraz. Jeśli znasz swój ostateczny cel, będzie w stanie bardziej efektywnie obsługiwać zobowiązań krótkoterminowych. Trzeba zaplanować na jutro, ale również w przyszłym tygodniu, w przyszłym miesiącu, w przyszłym roku ... Gdzie chcesz twoja kariera będzie za 5 lat i jakie kroki należy podjąć, aby się tam dostać?

10 - Nie robiąc przerwy. Twój czas koncentracji jest ograniczona, to nie różnią się od nikogo innego. Więc robienie regularnych przerw. Wstawać tak często, aby rozprostować nogi i plecy, by spojrzeć na horyzoncie, by poczuć wiatr na twarzy. Zostanie ona odzwierciedlenie w swojej pracy.

Następnym razem, gdy czujesz, że jesteś przeciągane wzdłuż przez prąd znowu, upewnij się, że nie pozwolimy rzeczy mijają przebiegającej przez ten prosty listy.natychmiast wiedzieć, gdzie do podjęcia działań, a wkrótce będziesz z powrotem na właściwe tory.

Artykuł dzięki: