slodycze dietetyczne

slodycze dietetyczne

Urządzenie Taser C2 - Jak korzystać z Skutecznie

Urządzenie TASER C2 jest uważany za najbardziej skuteczny produkt samoobrony przez wielu. Jest to kompaktowy design, który jest zasilany przez baterie litowe. To zakłóca systemy dowodzenia i kontroli ciała. Napastnik nie będzie w stanie realizować swój plan. Będzie on wystąpić unieruchomienie, ponieważ system nerwowo-mięśniowa ulega zmianie. Oto kilka szczegółów na temat, w jaki sposób urządzenie może być skutecznie wykorzystywane. Musisz zrozumieć jego możliwości tak, że będziesz ćwiczyć jego właściwe użytkowanie.

Ta broń samoobrony składa się z kasety, które mogą odprowadzać sond przewodowych. Przewody mają zwykle długość 15 stóp. Po naciśnięciu spustu kasety, to rozładować sondy w ruch pocisku. Kiedy masz szansę stanąć z dala od swojego napastnika, musisz zebrać wszystkie swoje zmysły. Nie panikuj i skierować urządzenie do celu. Hit obszarów ciała, które mają dużą masę mięśniową.

Pamiętaj, aby skutecznie wykorzystać swoją iluminację lasera. Ta cecha urządzenia pomogą Ci odnieść sukces w uderzania cel wykonując czerwoną kropkę. Pozwoli to zwiększyć pewność siebie. Wiesz, że masz wielką szansę chronić siebie. Można również stworzyć psychologiczny strach na niektórych przestępców. Za pomocą światła laserowego, twój cel będzie wahać się na kontynuowanie jego zły plan. Oni nie chcą doświadczyć straszne uczucie ogłuszenia.

Można zatrzymać atakującego, nawet kiedy jest bliska. Nerwowo-mięśniowe niedyspozycję można jeszcze osiągnąć, nawet jeśli nie udało się dotrzeć do grupy docelowej z sondami przewodowych. Urządzenie to zapewnia Ci wiele szans, aby chronić siebie. Nadal jest skuteczna nawet jeśli brakowało na pierwszym razem. Można wziąć swój atakującego kiedy próbuje zbliżyć się do ciebie. Naciśnij urządzenie na ciele osoby, tak jak paralizatorem.

Artykuł dzięki: